Hertz Cambodia

Call Directions Contact the business

Hertz Cambodia We are here to get you there.

αžšαŸ€αž”αž…αŸ†αž‚αž˜αŸ’αžšαŸ„αž„αž…αž»αŸ‡ Trip αž‡αžΆαž˜αž½αž™αž‚αŸ’αžšαž½αžŸαžΆαžšαž…αž»αž„αžŸαž”αŸ’αžαžΆαž αŸαž“αŸαŸ‡αž˜αŸ‚αž“αž‘αŸ? πŸš™πŸ’¨ αž€αž»αŸ†αž—αŸ’αž›αŸαž…αž‡αŸ’αžšαžΎαžŸαžšαžΎαžŸ Geely Galaxy V900 β€” αž‘αžΆαž“αž‚αŸ’αžšαž½αžŸαžΆαžšαž‘αŸ†αž“αžΎαž” αž’αŸ†αž‘αžΌαž›αžΆαž™ αž‡αž·αŸ‡αžŸ...
28/08/2026

αžšαŸ€αž”αž…αŸ†αž‚αž˜αŸ’αžšαŸ„αž„αž…αž»αŸ‡ Trip αž‡αžΆαž˜αž½αž™αž‚αŸ’αžšαž½αžŸαžΆαžšαž…αž»αž„αžŸαž”αŸ’αžαžΆαž αŸαž“αŸαŸ‡αž˜αŸ‚αž“αž‘αŸ? πŸš™πŸ’¨ αž€αž»αŸ†αž—αŸ’αž›αŸαž…αž‡αŸ’αžšαžΎαžŸαžšαžΎαžŸ Geely Galaxy V900 β€” αž‘αžΆαž“αž‚αŸ’αžšαž½αžŸαžΆαžšαž‘αŸ†αž“αžΎαž” αž’αŸ†αž‘αžΌαž›αžΆαž™ αž‡αž·αŸ‡αžŸαŸ’αžšαž½αž› αž’αŸ’αžœαžΎαž±αŸ’αž™αž€αžΆαžšαž’αŸ’αžœαžΎαžŠαŸ†αžŽαžΎαžšαž‘αžΈαž‡αž·αžαž†αŸ’αž„αžΆαž™αž–αŸ„αžšαž–αŸαž‰αžŠαŸ„αž™αž€αŸ’αžαžΈαžŸαž»αžαŸ”
πŸ“² αž‡αž½αž›αž₯αž‘αžΌαžœαž“αŸαŸ‡ αžŠαžΎαž˜αŸ’αž”αžΈαž‘αž‘αž½αž›αž”αžΆαž“αžαž˜αŸ’αž›αŸƒαž–αž·αžŸαŸαžŸ!

Hertz Cambodia πŸ‡ΊπŸ‡Έ Operated by
City Link Transportation (Cambodia) Co., Ltd.
---------------------------β€”
αžŸαžΌαž˜αž‘αŸ†αž“αžΆαž€αŸ‹αž‘αŸ†αž“αž„αž˜αž€αž€αžΆαž“αŸ‹αž›αŸαž
πŸ“ž 014 724 724 / 015 724 724
Telegram : Hertz Cambodia (https://t.me/hertzcambodia1)
βœ‰οΈ [email protected]

αžšαžΈαž€αžšαžΆαž™αžαŸ’αž„αŸƒαžŸαŸ‚αž“αž€αŸ’αž”αžΆαž›αž‘αžΉαž€ (Ghost Festival)αžαŸ’αž„αŸƒαž–αŸ’αžšαž αžŸαŸ’αž”αžαž·αŸ αŸ‘αŸ€αž€αžΎαž αžαŸ‚αžŸαŸ’αžšαžΆαž–αžŽαŸ αž†αŸ’αž“αžΆαŸ†αž˜αž˜αžΈ αž’αžŠαŸ’αž‹αžŸαŸαž€ αž–αž»αž‘αŸ’αž’αžŸαž€αžšαžΆαž‡ ្αŸ₯αŸ§αŸ αžαŸ’αžšαžΌαžœαž“αžΉαž„αžαŸ’αž„αŸƒαž‘αžΈαŸ’αŸ§ αžαŸ‚...
26/08/2026

αžšαžΈαž€αžšαžΆαž™αžαŸ’αž„αŸƒαžŸαŸ‚αž“αž€αŸ’αž”αžΆαž›αž‘αžΉαž€ (Ghost Festival)

αžαŸ’αž„αŸƒαž–αŸ’αžšαž αžŸαŸ’αž”αžαž·αŸ αŸ‘αŸ€αž€αžΎαž αžαŸ‚αžŸαŸ’αžšαžΆαž–αžŽαŸ αž†αŸ’αž“αžΆαŸ†αž˜αž˜αžΈ αž’αžŠαŸ’αž‹αžŸαŸαž€ αž–αž»αž‘αŸ’αž’αžŸαž€αžšαžΆαž‡ ្αŸ₯៧០
αžαŸ’αžšαžΌαžœαž“αžΉαž„αžαŸ’αž„αŸƒαž‘αžΈαŸ’αŸ§ αžαŸ‚αžŸαžΈαž αžΆ αž†αŸ’αž“αžΆαŸ†αŸ’αŸ αŸ’αŸ¦

πŸš— Planning to visit Cambodia?Make your journey easier, more comfortable, and more flexible with Hertz Car Rental by City...
26/08/2026

πŸš— Planning to visit Cambodia?

Make your journey easier, more comfortable, and more flexible with Hertz Car Rental by City Link Transportation Cambodia! ✨
Whether you're exploring Phnom Penh, heading to the provinces, or traveling for business, rent a car with Hertz and enjoy the freedom to go wherever you want. πŸ›£

πŸ“² Book Now!
Telegram: (https://t.me/saleshertz017)
---------------------------β€”
αžŸαžΌαž˜αž‘αŸ†αž“αžΆαž€αŸ‹αž‘αŸ†αž“αž„αž˜αž€αž€αžΆαž“αŸ‹αž›αŸαž
πŸ“ž 014 724 724 / 015 724 724
Telegram : Hertz Cambodia (https://t.me/hertzcambodia1)

αž˜αž€αž‘αž‘αž½αž›αž”αž‘αž–αž·αžŸαŸ„αž’αž“αŸαžαŸ’αž˜αžΈ αž‡αž½αž›αžšαžαž™αž“αŸ’αžŠαž’αž‚αŸ’αž‚αž·αžŸαž“αžΈαž–αžΈ Hertz Cambodia! πŸ”‹βœ¨ αž’αŸ’αžœαžΎαžŠαŸ†αžŽαžΎαžšαžŠαŸ„αž™αž—αžΆαž–αžŸαŸŠαžΈαžœαžΈαž›αŸαž™ αž”αž…αŸ’αž…αŸαž€αžœαž·αž‘αŸ’αž™αžΆαž‘αžΆαž“αŸ‹αžŸαž˜αŸαž™ αžαŸ‚αž˜αž‘αžΆαŸ†αž„αž‡αž½αž™αž”αžšαž·αžŸαŸ’αž...
24/08/2026

αž˜αž€αž‘αž‘αž½αž›αž”αž‘αž–αž·αžŸαŸ„αž’αž“αŸαžαŸ’αž˜αžΈ αž‡αž½αž›αžšαžαž™αž“αŸ’αžŠαž’αž‚αŸ’αž‚αž·αžŸαž“αžΈαž–αžΈ Hertz Cambodia! πŸ”‹βœ¨ αž’αŸ’αžœαžΎαžŠαŸ†αžŽαžΎαžšαžŠαŸ„αž™αž—αžΆαž–αžŸαŸŠαžΈαžœαžΈαž›αŸαž™ αž”αž…αŸ’αž…αŸαž€αžœαž·αž‘αŸ’αž™αžΆαž‘αžΆαž“αŸ‹αžŸαž˜αŸαž™ αžαŸ‚αž˜αž‘αžΆαŸ†αž„αž‡αž½αž™αž”αžšαž·αžŸαŸ’αžαžΆαž“αŸ” αž€αž€αŸ‹αž₯αž‘αžΌαžœαž“αŸαŸ‡ αžŠαžΎαž˜αŸ’αž”αžΈαž‘αž‘αž½αž›αž”αžΆαž“αž”αž‘αž–αž·αžŸαŸ„αž’αž“αŸαž”αžΎαž€αž”αžšαžŠαŸαžŸαŸ’αž„αž”αŸ‹αžŸαŸ’αž„αžΆαžαŸ‹ αž“αž·αž„αžšαž›αžΌαž“! πŸš—πŸ’¨

Hertz Cambodia πŸ‡ΊπŸ‡Έ Operated by
City Link Transportation (Cambodia) Co., Ltd.
---------------------------β€”
αžŸαžΌαž˜αž‘αŸ†αž“αžΆαž€αŸ‹αž‘αŸ†αž“αž„αž˜αž€αž€αžΆαž“αŸ‹αž›αŸαž
πŸ“ž 014 724 724 / 015 724 724
Telegram : Hertz Cambodia (https://t.me/hertzcambodia1)
βœ‰οΈ [email protected]

21/08/2026

αž€αž€αŸ‹αž‘αžΆαž“αž‡αž·αŸ‡αž„αžΆαž™αŸ— αž‚αŸ’αžšαž”αŸ‹αž–αŸαž› αž‚αŸ’αžšαž”αŸ‹αž‘αžΈαž€αž“αŸ’αž›αŸ‚αž„! 🌐✨
αž’αžŸαŸ‹αž”αžΆαžšαž˜αŸ’αž—αžšαžΏαž„αžšαž„αŸ‹αž…αžΆαŸ†αž™αžΌαžš! αž„αžΆαž™αžŸαŸ’αžšαž½αž›αžαŸ’αž›αžΆαŸ†αž„ αžαŸ’αžšαžΉαž˜αžαŸ‚αž”αŸ‰αž»αž“αŸ’αž˜αžΆαž“αžƒαŸ’αž›αžΈαž€αŸ–
1️⃣ αž…αžΌαž›αž‘αŸ…αž€αžΆαž“αŸ‹ Website: citylinktransportation.com
2️⃣ αž‡αŸ’αžšαžΎαžŸαžšαžΎαžŸαžšαžαž™αž“αŸ’αžαžŠαŸ‚αž›αž’αŸ’αž“αž€αž–αŸαž‰αž…αž·αžαŸ’αž
3️⃣ αž”αŸ†αž–αŸαž‰αž–αŸαžαŸŒαž˜αžΆαž“ αžšαž½αž…αž…αž»αž…αž€αž€αŸ‹αž‡αžΆαž€αžΆαžšαžŸαŸ’αžšαŸαž…!
πŸ‘‰ αž€αž€αŸ‹αžšαž αŸαžŸ αž„αžΆαž™αžŸαŸ’αžšαž½αž› αž“αž·αž„αž˜αžΆαž“αžŸαž»αžœαžαŸ’αžαž·αž—αžΆαž–αžαŸ’αž–αžŸαŸ‹αŸ” αžαžŸαŸ‹! αž…αžΌαž›αž€αž€αŸ‹αž₯αž‘αžΌαžœαž“αŸαŸ‡ αžŠαžΎαž˜αŸ’αž”αžΈαž‘αž‘αž½αž›αž”αžΆαž“αžαž˜αŸ’αž›αŸƒαž–αž·αžŸαŸαžŸ! πŸš—πŸ’¨

Hertz Cambodia πŸ‡ΊπŸ‡Έ Operated by
City Link Transportation (Cambodia) Co., Ltd.
---------------------------β€”
αžŸαžΌαž˜αž‘αŸ†αž“αžΆαž€αŸ‹αž‘αŸ†αž“αž„αž˜αž€αž€αžΆαž“αŸ‹αž›αŸαž
πŸ“ž 014 724 724 / 015 724 724
Telegram : Hertz Cambodia (https://t.me/hertzcambodia1)
βœ‰οΈ [email protected]

πŸš—αžαžŸαŸ‹!αž‡αž½αž›αž‘αžΆαž“αž‘αŸ…αžŸαŸ‚αž“αž€αŸ’αž”αžΆαž›αž‘αžΉαž€!Hertz Cambodia αž˜αžΆαž“αž•αŸ’αžαž›αŸ‹αžŸαŸαžœαžΆαž€αž˜αŸ’αž˜αž‡αž½αž›αžšαžαž™αž“αŸ’αžαž‚αŸ’αžšαž”αŸ‹αž˜αŸ‰αžΌαžŒαŸ‚αž› αžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž€αžΆαžšαž’αŸ’αžœαžΎαžŠαŸ†αžŽαžΎαžšαž‚αŸ’αžšαž”αŸ‹αž‘αžΈαž€αž“αŸ’αž›αŸ‚αž„αž˜αž·αž“αžαžΆαž‘αŸ…αžŸαŸ‚αž“αž€...
19/08/2026

πŸš—αžαžŸαŸ‹!αž‡αž½αž›αž‘αžΆαž“αž‘αŸ…αžŸαŸ‚αž“αž€αŸ’αž”αžΆαž›αž‘αžΉαž€!

Hertz Cambodia αž˜αžΆαž“αž•αŸ’αžαž›αŸ‹αžŸαŸαžœαžΆαž€αž˜αŸ’αž˜αž‡αž½αž›αžšαžαž™αž“αŸ’αžαž‚αŸ’αžšαž”αŸ‹αž˜αŸ‰αžΌαžŒαŸ‚αž› αžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž€αžΆαžšαž’αŸ’αžœαžΎαžŠαŸ†αžŽαžΎαžšαž‚αŸ’αžšαž”αŸ‹αž‘αžΈαž€αž“αŸ’αž›αŸ‚αž„αž˜αž·αž“αžαžΆαž‘αŸ…αžŸαŸ‚αž“αž€αŸ’αž”αžΆαž›αž‘αžΉαž€ αž‡αž½αž”αž‡αž»αŸ†αžŸαžΆαž…αŸ‹αž‰αžΆαžαž· αž¬αž’αŸ’αžœαžΎαžŠαŸ†αžŽαžΎαžšαž‘αŸ…αž‘αžΈαž€αž“αŸ’αž›αŸ‚αž„αžŽαžΆαž‘αŸ! αž›αŸ„αž€αž’αŸ’αž“αž€αž€αŸαž’αžΆαž…αž‡αŸ’αžšαžΎαžŸαžšαžΎαžŸαžšαžαž™αž“αŸ’αžαžŠαŸ‚αž›αžŸαž˜αžŸαŸ’αžšαž” αžαžΆαž˜αžαž˜αŸ’αžšαžΌαžœαž€αžΆαžš αžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž’αŸ’αžœαžΎαžŠαŸ†αžŽαžΎαžšαžšαž”αžŸαŸ‹αž›αŸ„αž€αž’αŸ’αž“αž€αž”αžΆαž“αž•αž„αžŠαŸ‚αžšαŸ”

βœ… αžšαžαž™αž“αŸ’αžαž˜αžΆαž“αž…αŸ’αžšαžΎαž“αž‡αž˜αŸ’αžšαžΎαžŸ
βœ… αžŸαŸαž€αŸ’αžαž·αžŸαž˜αžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž€αžΆαžšαž’αŸ’αžœαžΎαžŠαŸ†αžŽαžΎαžšαž•αŸ’αž‘αžΆαž›αŸ‹αžαŸ’αž›αž½αž“ αž“αž·αž„αž‚αŸ’αžšαž½αžŸαžΆαžš
βœ… αž•αŸ’αžαž›αŸ‹αž—αžΆαž–αž„αžΆαž™αžŸαŸ’αžšαž½αž›αž€αŸ’αž“αž»αž„αž€αžΆαžšαžšαŸ€αž”αž…αŸ†αžŠαŸ†αžŽαžΎαžš
βœ… αž•αžΆαžŸαž»αž€αž—αžΆαž–αžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž€αžΆαžšαž’αŸ’αžœαžΎαžŠαŸ†αžŽαžΎαžšαž†αŸ’αž„αžΆαž™

Hertz Cambodia πŸ‡ΊπŸ‡Έ Operated by
City Link Transportation (Cambodia) Co., Ltd.
---------------------------β€”
αžŸαžΌαž˜αž‘αŸ†αž“αžΆαž€αŸ‹αž‘αŸ†αž“αž„αž˜αž€αž€αžΆαž“αŸ‹αž›αŸαž
πŸ“ž 014 724 724 / 015 724 724
Telegram : Hertz Cambodia (https://t.me/hertzcambodia1)
βœ‰οΈ [email protected]

18/08/2026
17/08/2026

Wow! Hertz Cambodia αž˜αžΆαž“αžŠαž›αŸ‹αž‘αŸ… ៣ αžŸαŸαžœαžΆαž€αž˜αŸ’αž˜αž―αžŽαŸ„αŸ‡! 🀩
βœ… αž‡αž½αž›αžšαž™αŸˆαž–αŸαž›αžœαŸ‚αž„
βœ… αž‡αž½αž›αžšαž™αŸˆαž–αŸαž›αžαŸ’αž›αžΈ
βœ… αž‡αž½αž›αžšαž½αž˜αž‡αžΆαž˜αž½αž™αž’αŸ’αž“αž€αž”αžΎαž€αž”αžš
βœ… αž‡αž½αž›αž”αžΎαž€αž”αžšαžŠαŸ„αž™αžαŸ’αž›αž½αž“αž―αž„

🎯 αžαžŸαŸ‹! αž€αž€αŸ‹αžšαžαž™αž“αŸ’αžαž₯αž‘αžΌαžœαž“αŸαŸ‡ αžŠαžΎαž˜αŸ’αž”αžΈαž‘αž‘αž½αž›αž”αžΆαž“αžαž˜αŸ’αž›αŸƒαž–αž·αžŸαŸαžŸ! πŸ“²

Hertz Cambodia πŸ‡ΊπŸ‡Έ Operated by
City Link Transportation (Cambodia) Co., Ltd.
---------------------------β€”
αžŸαžΌαž˜αž‘αŸ†αž“αžΆαž€αŸ‹αž‘αŸ†αž“αž„αž˜αž€αž€αžΆαž“αŸ‹αž›αŸαž
πŸ“ž 014 724 724 / 015 724 724
Telegram : Hertz Cambodia (https://t.me/hertzcambodia1)
βœ‰οΈ [email protected]

πŸš˜αž‡αŸ†αž“αžΆαž‰αž€αžΆαž“αŸ‹αžαŸ‚αž”αŸ’αžšαžŸαžΎαžš αžŸαŸαžœαžΆαž€αž˜αŸ’αž˜αž€αžΆαž“αŸ‹αžαŸ‚αž˜αžΆαž“αž‘αŸ†αž“αž»αž€αž…αž·αžαŸ’αž!αž“αŸ…αžαŸ’αž„αŸƒαž‘αžΈαŸ‘αŸ¦ αžαŸ‚αžŸαžΈαž αžΆ αž†αŸ’αž“αžΆαŸ†αŸ’αŸ αŸ’αŸ¦ αž€αŸ’αžšαž»αž˜αž αŸŠαž»αž“Hertz Cambodia αž”αžΆαž“αžšαŸ€αž”αž…αŸ†αž€αžΆαžšαž”αžŽαŸ’αžαž»αŸ‡αž”αžŽαŸ’αž...
16/08/2026

πŸš˜αž‡αŸ†αž“αžΆαž‰αž€αžΆαž“αŸ‹αžαŸ‚αž”αŸ’αžšαžŸαžΎαžš αžŸαŸαžœαžΆαž€αž˜αŸ’αž˜αž€αžΆαž“αŸ‹αžαŸ‚αž˜αžΆαž“αž‘αŸ†αž“αž»αž€αž…αž·αžαŸ’αž!

αž“αŸ…αžαŸ’αž„αŸƒαž‘αžΈαŸ‘αŸ¦ αžαŸ‚αžŸαžΈαž αžΆ αž†αŸ’αž“αžΆαŸ†αŸ’αŸ αŸ’αŸ¦ αž€αŸ’αžšαž»αž˜αž αŸŠαž»αž“Hertz Cambodia αž”αžΆαž“αžšαŸ€αž”αž…αŸ†αž€αžΆαžšαž”αžŽαŸ’αžαž»αŸ‡αž”αžŽαŸ’αžαžΆαž›αž‡αžΆαž˜αž½αž™αž€αŸ’αžšαž»αž˜αž αŸŠαž»αž“ αž’αž„αŸ’αž‚αžš αž‡αŸαž“αŸαžšαŸ‰αž› αž’αž»αž·αž“αžŸαž½αžšαŸαž“ αžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹αž€αŸ’αžšαž»αž˜ Driver αžŠαžΎαž˜αŸ’αž”αžΈαž–αž„αŸ’αžšαžΉαž„αž…αŸ†αžŽαŸαŸ‡αžŠαžΉαž„ αž‡αŸ†αž“αžΆαž‰ αž“αž·αž„αžŸαŸ’αžαž„αŸ‹αžŠαžΆαžšαž€αŸ’αž“αž»αž„αž€αžΆαžšαž•αŸ’αžαž›αŸ‹αžŸαŸαžœαžΆαž€αž˜αŸ’αž˜αž‡αžΌαž“αž’αžαž·αžαž·αž‡αž“αŸ”

πŸ‘αžŸαž˜αŸ’αžšαžΆαž”αŸ‹ Hertz αž™αžΎαž„αž‡αžΏαžαžΆ Driver αžŠαŸ‚αž›αž˜αžΆαž“αžœαž·αž‡αŸ’αž‡αžΆαž‡αžΈαžœαŸˆ αž‚αžΊαž‡αžΆαž•αŸ’αž“αŸ‚αž€αžŸαŸ†αžαžΆαž“αŸ‹αž“αŸƒαž”αž‘αž–αž·αžŸαŸ„αž’αž“αŸαž’αŸ’αžœαžΎαžŠαŸ†αžŽαžΎαžšαžŠαŸαž›αŸ’αž’αžšαž”αžŸαŸ‹αž’αžαž·αžαž·αž‡αž“αŸ”

βœοΈαž”αž“αŸ’αžαžšαŸ€αž“ αž”αž“αŸ’αžαž’αž—αž·αžœαžŒαŸ’αž αž“αž·αž„αž”αž“αŸ’αžαž•αŸ’αžαž›αŸ‹αžŸαŸαžœαžΆαž€αž˜αŸ’αž˜αžŠαŸ‚αž›αž’αžαž·αžαž·αž‡αž“αž’αžΆαž…αž‘αž»αž€αž…αž·αžαŸ’αžαž”αžΆαž“αŸ”

Address

#1A, 3A & 5A, Street 598, Tuol Thngan Village, Tuol Sangkae 2 Commune, Russey Keo District
Phnom Penh
12000

Opening Hours

Monday 08:00 - 17:00
Tuesday 08:00 - 17:00
Wednesday 08:00 - 17:00
Thursday 08:00 - 17:00
Friday 08:00 - 17:00

Telephone

+85516888868

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Hertz Cambodia posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Hertz Cambodia:

Shortcuts

Share