Laimlina

Call Directions Website Contact the business

Laimlina Komercinio transporto prekyba
Vilkikai, sunkvežimiai, puspriekabės
Galime nupirkti jūsų transportą, keisti

Parduodama savivartė puspriekabė38m3  2002mTA iki 2027.03Diskiniai stabdžiai, SAF ašysKaina 5900eur(8-648) 21106
26/09/2026

Parduodama savivartė puspriekabė
38m3 2002m
TA iki 2027.03
Diskiniai stabdžiai, SAF ašys
Kaina 5900eur
(8-648) 21106

Scania R420 su Hidraulika!Pusiau automatas su sankabaKaina tik 4999eur!(8-648) 21106
23/09/2026

Scania R420 su Hidraulika!
Pusiau automatas su sankaba

Kaina tik 4999eur!
(8-648) 21106

Krone 2016m.Pakeliama ašisDiskiniai stabdžiaiTech iki 2027.05Padangos 80-90%064821106
03/09/2026

Krone 2016m.
Pakeliama ašis
Diskiniai stabdžiai
Tech iki 2027.05
Padangos 80-90%
064821106

Parduodama savivartė puspriekabė 2009 metų!Kaina tik 7900eur ❗️❗️❗️Yra TA. Kabini ir važiuoji į darbus!Tel (8-648) 21106
03/08/2026

Parduodama savivartė puspriekabė 2009 metų!
Kaina tik 7900eur ❗️❗️❗️

Yra TA. Kabini ir važiuoji į darbus!
Tel (8-648) 21106

Parduodama Scania su Hidraulika! Tinka savivartei puspriekabei2015m Euro6Kaina 13500eur(8-648) 21106
18/06/2026

Parduodama Scania su Hidraulika!
Tinka savivartei puspriekabei
2015m Euro6
Kaina 13500eur
(8-648) 21106

Parduodama Scania R490 Euro6 su Hidraulika!2015m. Automatas. Rida 1,3 mln.Tachografas naujas! SMART2Padangos 100/70%Kain...
23/04/2026

Parduodama Scania R490 Euro6 su Hidraulika!
2015m. Automatas. Rida 1,3 mln.
Tachografas naujas! SMART2
Padangos 100/70%
Kaina 13500eur
(8-648) 21106

Parduodama Scania R500 V8 su hidraulika! 2008m. Euro5 935000km. Būklė puiki! Jokių klaidų, be defektų!Padangos 80%Kaina ...
21/04/2026

Parduodama Scania R500 V8 su hidraulika!
2008m. Euro5 935000km.
Būklė puiki! Jokių klaidų, be defektų!
Padangos 80%
Kaina 8500eur.
(8-648) 21106

Parduodamas tralas MB Atego 9.23 2016m. Euro6AutomatasGalima krautis 4250kgHidraulinė gervėPadangos 90%Kaina 12900eu(8-6...
02/04/2026

Parduodamas tralas MB Atego 9.23 2016m. Euro6
Automatas
Galima krautis 4250kg
Hidraulinė gervė
Padangos 90%
Kaina 12900eu
(8-648) 21106

10/03/2026

Scania R500 V8 su hidraulika!
Rida 935000km. !
Techninė būklė puiki!
2008m EURO5
Automatas su sankaba
Kaina 7900eu!
+37064821106

Parduodamas DAF XF106.460 E6 automatas 2017m.Geros būklėsRida 1,3mlnKaina 9900eu+37064821106
21/02/2026

Parduodamas DAF XF106.460 E6 automatas 2017m.
Geros būklės
Rida 1,3mln
Kaina 9900eu
+37064821106

Address

J. Savickio Gatvė 1
Garliavos

Opening Hours

Monday 09:00 - 17:00
Tuesday 09:00 - 17:00
Wednesday 09:00 - 17:00
Thursday 09:00 - 17:00
Friday 09:00 - 17:00

Telephone

+37064821106

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Laimlina posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Laimlina:

Shortcuts

Share