Dani Trans-Auto Grup

Bellen Routebeschrijving Contact opnemen met het bedrijf

Dani Trans-Auto Grup Contactgegevens, kaart en routebeschrijving, contactformulier, openingstijden, diensten, beoordelingen, foto's, video's en aankondigingen van Dani Trans-Auto Grup, Vrachtvervoerbedrijf, Rotterdam.

Ford - Ka1.2 Comfort start/stopBouwjaar 2011Km 227…51 kW (69 PK)Apk 24-3-2026Rijd schakeld goed Nieuwe koppeling 📞064353...
16/10/2026

Ford - Ka
1.2 Comfort start/stop
Bouwjaar 2011
Km 227…
51 kW (69 PK)
Apk 24-3-2026
Rijd schakeld goed
Nieuwe koppeling
📞0643535099

Toyota - Yaris1.0-16VRijd schakeld prima Km 198….Geen apk Export auto Bouwjaar 1999Pk 68Prij 700€📞0643535099
15/10/2026

Toyota - Yaris
1.0-16V
Rijd schakeld prima
Km 198….
Geen apk
Export auto
Bouwjaar 1999
Pk 68
Prij 700€
📞0643535099

Opel - Zafira2.2 Enjoy benzine Km 252…150 pk 7 personen + velgen set Rijd schakeld goed Prijs 1299€📞0643535099
15/10/2026

Opel - Zafira
2.2 Enjoy benzine
Km 252…
150 pk
7 personen
+ velgen set
Rijd schakeld goed
Prijs 1299€
📞0643535099

1.4 hdiBouwjaar 200868 pkKm 201…Rijdt schakelt goed Prijs 1100€ 📞 0643535099
05/10/2026

1.4 hdi
Bouwjaar 2008
68 pk
Km 201…
Rijdt schakelt goed
Prijs 1100€
📞 0643535099

Audi - A4 Avant2.0 benzine 131 pkKm 300…Bouwjaar 2006Rijd schakeld prima Geen ApkAuto heeft gebruikssporenPrij 1099📞0643...
25/08/2026

Audi - A4 Avant
2.0 benzine
131 pk
Km 300…
Bouwjaar 2006
Rijd schakeld prima
Geen Apk
Auto heeft gebruikssporen
Prij 1099
📞0643535099

Peugeot - 206 CC2.0-16V benzine Apk 26-08-2026Km 211…Bouwjaar 2001136 pk rijd schakeld goed Prijs 999€zomer korting☎️064...
12/06/2026

Peugeot - 206 CC
2.0-16V benzine
Apk 26-08-2026
Km 211…
Bouwjaar 2001
136 pk
rijd schakeld goed
Prijs 999€
zomer korting
☎️0643535099

Ford - Focus Wagon1.8-16V benzine Bouwjaar 2006Km 276…Apk 2-10-2026125 pkRijd schakeld goed Prij 1300€☎️0643535099
11/06/2026

Ford - Focus Wagon
1.8-16V benzine
Bouwjaar 2006
Km 276…
Apk 2-10-2026
125 pk
Rijd schakeld goed
Prij 1300€
☎️0643535099

Nissan - Micra1.2 e-Vision   Benzine Apk 24-2-2027Km 231….Bouwjaar 200580 pkRijd schakeld goed Prij 1350€☎️0643535099
11/06/2026

Nissan - Micra
1.2 e-Vision Benzine
Apk 24-2-2027
Km 231….
Bouwjaar 2005
80 pk
Rijd schakeld goed
Prij 1350€
☎️0643535099

Volkswagen - Golf1.4 TSI  benzine Apk 29-09-2026Km 268…. 122 pkBouwjaar 2008Rijd schakeld goed Auto heeft gebruikssporen...
05/06/2026

Volkswagen - Golf
1.4 TSI benzine
Apk 29-09-2026
Km 268…. 122 pk
Bouwjaar 2008
Rijd schakeld goed
Auto heeft gebruikssporen
Prij 1750€
☎️0643535099

Volkswagen - Polo1.4-16V ComfortlineKenteken -56-RN-LKApk 27-12-2026Km 297….Bouwjaar 2005Rijd schakeld goed Prijs 1200€📞...
23/05/2026

Volkswagen - Polo
1.4-16V Comfortline
Kenteken -56-RN-LK
Apk 27-12-2026
Km 297….
Bouwjaar 2005
Rijd schakeld goed
Prijs 1200€
📞0643535099

Adres

Rotterdam

Telefoon

+31643535099

Website

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Dani Trans-Auto Grup nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Dani Trans-Auto Grup:

Snelkoppelingen

Delen